RU

Регіонали не готові голосувати в Раді за захист прав геїв

03.09.2013, 12:54
Регіонали не готові голосувати в Раді за захист прав геїв - Фото
ab7482d2e50f82bdcdbfd88ccb72dc8d.jpg
Більшість регіоналів не готові підтримати антидискримінаційний законопроект. Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сьогодні на брифінгу.

"Коли я виніс це питання на розгляд фракції, більшість депутатів нашої фракції не готові сьогодні підтримати цей документ. Тому ми визначилися таким чином, що якщо він все одно буде виноситися в залу, значить, ми оголосимо голосування індивідуальне - як хто забажає проголосувати. Це не буде рішення фракції, це буде рішення кожного депутата - підтримувати чи не підтримувати цей закон" , - сказав Єфремов.

У той же час, Єфремов зазначив, що, на його думку, нічого страшного в цьому законопроекті немає, тому що йдеться тільки про недопущення трудової дискримінації, якої і так немає в Україні. До того ж, даний принцип закріплений в Основному Законі країни.

Він також додав, що робота в даному напрямку продовжується. Відповідаючи на запитання, чи не перешкодить Україні у Вільнюсі відсутність даного закону, Єфремов сказав: "Я думаю, що прийняття цього закону допомогло б нам у Вільнюсі, тому що є певні листи та усні розмови з депутатами Європарламенту, які говорять, що ви прийміть цей закон і отримаєте більш хороше розташування при підписанні угоди. Не знаю, чи вплине негативно чи ні, але те, що додатково, якщо ми не проголосуємо, ми не залучимо на свій бік євродепутатів - це точно" .

Нагадаємо, план дій з візової лібералізації Україна отримала від Євросоюзу на саміті Україна - ЄС 22 листопада 2010 року. Він розділений на дві фази виконання . У рамках першої фази Україна повинна внести потрібні зміни до чинного законодавства, а другий - імплементувати прийняті законодавчі зміни на практиці.

Розгляд проекту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України про запобігання та протидії дискримінації в Україні №2342 було відкладено на парламентському засіданні 14 травня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини