RU

Регіонали не домовились з опозицією з Тимошенко

24.10.2013, 10:22
Регіонали не домовились з опозицією з Тимошенко - Фото
Юлія Тимошенко
На сьогоднішній день всі зареєстровані у Верховній Раді законопроекти, які стосуються лікування екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко за кордоном, не є компромісними. Таку думку висловив представник президента в парламенті, регіонал Юрій Мірошниченко в ефірі 5 каналу.

"Якщо буде включено законопроект Міщенка, який вже пройшов у комітет, до порядку денного, то фракція ПР готова за нього голосувати, але разом з опозицією - якщо це буде наше спільне консолідоване рішення", - підкреслив Мірошниченко.

Як зазначив регіонал, ПР спочатку ініціювала спільну роботу всіх фракцій парламенту для того, щоб депутати вийшли на консенсусне рішення, але, на його думку, "законопроект і Міщенка, і Лабунською не є компромісом між Партією регіонів і Батьківщиною або іншими політичними силами".

"Це не результат нашої спільної роботи. Якщо це прийнятний варіант для наших колег, то ПР готова голосувати. Якщо неприйнятний, то давайте шукати інші варіанти вирішення цієї ситуації", - заявив нардеп.

Нагадаємо, раніше регіонали збиралися прийняти без опозиції один з уже зареєстрованих законопроектів, що дозволяють виїхати Тимошенко за кордон.

Досьє на Юрія Мірошниченка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини