RU

Регіонали можуть виставити на перевиборах у Раду нових кандидатів

17.05.2013, 09:44
Регіонали можуть виставити на перевиборах у Раду нових кандидатів - Фото
83e3c464fadc5c8dec2bad841ab79d0a.jpg
У Партії регіонів поки не називають прізвища своїх кандидатів на повторних виборах.в п'яти проблемних округах. Однак не виключено, що партія влади виставить нових кандидатів. Про це пише Комерсант-Україна у статті "Тверда п'ятірка".

"Є інформація про те, що брати участь у повторних виборах будуть нові обличчя", - сказала регіонал  Інна Богословська, не вдаючись у подробиці.

"Вирішувати буде з'їзд - це ж не тільки рішення партійного керівництва, з кандидатами повинні визначитися обласні конференції, думаю, що ситуація на місцях буде ретельно проаналізована, і там, де це необхідно, на вибори підуть нові люди", - додав регіонал Володимир Олійник.

Колишня кандидат ПР в 94 окрузі Тетяна Засуха також не впевнена, чи піде на вибори знову. "Буде день - буде їжа. Вибори відбулися, я на них виграла, але я - людина командна, і не мені приймати рішення про висунення - це має вирішити партія", - сказала вона.

Політолог Вадим Карасьов допускає, що ПР висуне нейтральних кандидатів. "На кону євроінтеграція, тому ПР важлива перемога, але не будь-якою ціною. У ПР відкривається не одіозних людей, а тих, хто схильний до діалогу з людьми, - з колишніх депутатів, наприклад,  Василь Горбаль може піти на вибори", - сказав він .

Нагадаємо, раніше уряд затвердив законопроект про повторні вибори в семи округах. У Центрвиборчкомі відзначили, що від законодавця їм потрібна конкретна дата перевиборів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини