RU

Регіонали готові розглянути законопроект про лікування Тимошенко

13.11.2013, 13:52
Регіонали готові розглянути законопроект про лікування Тимошенко - Фото
25c756625a46a71c2d772c8522713240.jpg
Партія регіонів стурбована ситуацією напередодні саміту Східного партнерства у Вільнюсі, на якому заплановано підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Про це сказано в заяві ПР.

"Події останніх місяців - у Верховній Раді та за її межами - наочно продемонстрували, хто дійсно бажає наближення нашої країни до ЄС, впровадження європейських стандартів суспільного життя, а хто прагне зірвати виконання узгодженої з Євросоюзом дорожньої карти, ховаючись за гучними словами про євроінтеграцію", - зазначили в Партії регіонів.

"Вся Україна побачила, що всі законопроекти, які стосуються адаптації національної правової системи до європейських критерій, викликали шалений опір опозиційних фракцій. Зрештою, вони були прийняті Верховною Радою, але без участі опозиціонерів. Тільки завдяки голосам фракції Партії регіонів були прийняті Кримінальний процесуальний кодекс, закон про адвокатуру, про створення національного превентивного механізму протидії тортурам, внесені зміни до Конституції в напрямку забезпечення незалежності суддів і ролі Рахункової палати. Завершено перший етап модернізації законодавства для спрощення візового режиму, прийнято комплекс законів по захисту інтелектуальної власності", - розповіли в політсилі.

"Сьогодні Україна пройшла більшу частину шляху до підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Залишилося зробити останні кроки, які виведуть нашу країну на більш високий рівень відносин з Євросоюзом - прийняти три закони: "Про прокуратуру", "Про вибори до Верховної Ради" і про лікування засуджених за кордоном. І знову ми зіткнулися з політичним саботажем опозиціонерів", - кажуть у ПР.

"До законопроектів про прокуратуру та про вибори представники опозиційних фракцій подали вже близько п'ятисот поправок, тим самим заблокувавши можливість прийняття цих законопроектів не тільки сьогодні, але й найближчим часом. Перші засідання робочої групи, створеної для узгодження законопроекту про лікування засуджених, показали, що ніхто з опозиціонерів, які нібито зацікавлені в його прийнятті, серйозно і професійно цим законопроектом не займався. Як наслідок - сьогодні немає навіть варіанту цього законопроекту, який можна було б взяти за основу. Виникає підозра, що опозиційні вожді грають спектакль для виборців і європейських представників з метою відвернути їх увагу від дріб'язкової боротьби між собою за кращі стартові позиції в президентських перегонах", - повідомили в прес-службі.

"Партія регіонів не має наміру грати в політичні ігри. Наша позиція - чітка і послідовна. Фракція Партії регіонів готова голосувати за внесений президентом проект закону "Про прокуратуру", погоджений з європейськими експертами. Депутати від ПР будуть голосувати і за підготовлений і внесений нашими представниками законопроект "Про внесення змін до закону "Про вибори народних депутатів". Ми готові розглядати і законопроект про лікування засуджених за кордоном у варіанті, погодженому робочою групою, яка створена Верховною Радою", - підкреслили в ПР.

"Вибір за нашими опонентами. Або ви включаєтеся у конструктивну роботу, щоб разом привести нашу державу до європейського дому, або відкрито і чесно говорите народу, що ви є противниками євроінтеграції України", - сказано в повідомленні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини