RU

Регіонали готові розглянути дві з чотирьох вимог опозиції

04.04.2013, 09:46
Регіонали готові розглянути дві з чотирьох вимог опозиції - Фото
Михайло Чечетов
"З усіх умов опозиції можна виконати дві: поставити на розгляд резолюцію по уряду і розглянути питання про скасування пенсійної реформи", - сказав депутат від ПР Михайло Чечетов, пише газета  КоммерсантЪ-Украина в статті Умови оптом.

За його словами, що стосується Києва, максимум, що можна зробити - звернутися до Конституційного суду з проханням прискорити розгляд звернення. До висновків КСУ фракція регіоналів голосувати не буде.

Для успішного голосування з питання відставки Кабміну опозиції не вистачає 49 голосів. У фракції КПУ (32 депутати), яка часто критикує політику Кабміну, ще не визначилися зі своєю позицією, однак не виключають, що опозиція знайде 226 голосів. "Зараз голосів у парламенті немає. Результативне голосування можливе при єдиному варіанті - якщо ПР веде подвійну гру, намагаючись зняти Миколу Азарова руками опозиції, і дасть для цього свої голоси. Такий варіант можливий. Давно відомо, що не всі представники ПР хотіли призначення Миколи Азарова", - вважає комуніст  Олександр Голуб.

При цьому в ПР запевнили, що фракція не буде брати участь у голосуванні. "Я впевнений, що ця постанова не набере голосів. ПР, звичайно, голосувати не буде! Будь-які заяви на цей рахунок - політична гра, можливо, комуністи самі проголосують", - сказав заступник голови фракції ПР Юрій Воропаєв.

Переговори про розблокування роботи Ради продовжаться сьогодні.

Нагадаємо, вчора опозиція заблокувала роботу Верховної Ради, висунувши владі чотири вимоги: призначити вибори в Києві, скасувати пенсійну реформу, розглянути питання відставки уряду Азарова і скасувати закон про всеукраїнський референдум.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини