RU

Регіонали готові помірятися силою з Кличком, - Єфремов

06.02.2013, 14:52
Регіонали готові помірятися силою з Кличком, - Єфремов - Фото
Олександр Єфремов
Про це повідомив сьогодні журналістам лідер фракції Партії регіонів  Олександр Ефремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов підкреслив, що в даний час у парламенті знаходиться сім проектів, які дозволяють вирішити поставлене опозицією питання. Вимогу до спікера Рибака ввести сенсорну кнопку своїм розпорядженням Єфремов назвав неприйнятною і зазначив, що більшість цю вимогу виконувати не буде.

Відповідаючи на питання про дії Партії регіонів у тому випадку, якщо трибуна буде заблокована, Єфремов сказав, що регіонали будуть продовжувати переговори з представниками опозиції і переконувати їх у тому, що блокада - не метод вирішення питання. "Якщо вони будуть продовжувати діяти таким же чином далі, ми будемо думати, як виходити з ситуації", - сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи можливий силовий метод, Єфремов зазначив: "Я не думаю, що найкращий метод - це влаштовувати бойню з чемпіоном світу з боксу у сесійній залі. Ми, звичайно, можемо, на це піти, але це крайній варіант. Думаю,  що ця картинка буде цікава багатьом засобам масової інформації".

Також, відповідаючи на запитання журналістів, Єфремов зазначив, що регіонали не бояться своїх опонентів і змусити їх що-небудь зробити неможливо. "Ми тільки що збирали нашу фракцію, і настрій, який був у фракції... це я його так згладжую, а він досить-таки серйозний, для того, щоб почати роботу", - додав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини