RU

Регіонали дали зрозуміти, що не приймуть ультиматум по Тимошенко

06.12.2011, 14:42
Регіонали дали зрозуміти, що не приймуть ультиматум по Тимошенко - Фото
На фото: Олександр Єфремов
Регіоналам не подобається, що БЮТ говорить з ними мовою ультиматумів. Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, коментуючи на прохання журналістів пропозицію БЮТ проголосувати в пакеті законопроекти, що дозволяють звільнити лідерів опозиції, і законопроекти, які містять непопулярні пропозиції влади.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов наголосив: "Ми готові вести дискусію. Більш того, йти на компроміси з цілої низки питань. Ми показали, що ми можемо домовлятися, хоча б у рамках прийняття законопроекту з виборів до Верховної Ради 2012 року. Але в даному випадку питання стоїть не в плані домовленостей, а в плані ультиматуму: або ви робите так, що приймаєте рішення по звільненню Тимошенко, або ніяких інших питань з нашого боку розглядатися не буде. Природно, в питанні ультиматуму ми розмовляти не будемо".

Єфремов також зазначив, що позиція фракції Партії регіонів по декриміналізації статті 365 Кримінального кодексу не змінилася.

"Якщо буде проголосовано цей законопроект, ви мені завтра задасте питання: а як же тепер проста людина буде розглядати ваші рішення? Що, для неї закони завжди діють, і людина, яка на 20 тисяч гривень отримала хабар, сидить і відбуває вісім років тюремного ув'язнення, а вищі ешелони влади, якщо вони підпадають під кримінальну відповідальність, ви законодавчо приймаєте рішення звільнити їх від цієї відповідальності? Як мені здається, на це питання навряд чи можна знайти логічну відповідь. Тому наша фракція дотримується тієї точки зору, що законодавство, тим більше кримінальне, може змінюватися тільки пакетним способом, коли розглядаються всі питання змін до даного законодавства", - сказав він.

Єфремов пояснив, що в даний час йде робота над змінами до Кримінально-процесуального кодексу. Він нагадав, що проект таких змін знаходиться на експертизі Венеціанської комісії, після чого законопроект буде розглянуто в залі і по ньому буде прийнято "комплексне рішення".

Нагадаємо, лідер фракції БЮТ-Батьківщина Іван Кириленко сьогодні повідомив, що опозиція готова підписати непопулярні законопроекти влади в пакеті із законопроектами, які дозволять звільнити лідерів опозиції. Уточнюючи на прохання журналістів, які саме непопулярні рішення готовий підтримати БЮТ, Кириленко назвав бюджет на 2012 рік і проект закону "Про ринок землі". Разом з тим, додав він, поки що відповіді від більшості немає. Пропозиції БЮТ можуть бути розглянуті на погоджувальній раді о 15:00.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини