RU

Регіонала звинуватили у фальсифікації засідання комітету ВР

04.01.2012, 10:24
Регіонала звинуватили у фальсифікації засідання комітету ВР - Фото
4e0fb624679ce37800ec5c97751f0c6c.jpg
"Влада хоче будь-яким способом і в найкоротші терміни, швидше за все наступного тижня, прийняти злочинний закон про ринок землі", - заявив бютівець Василь Кравчук, якого цитує прес-служба Батьківщини.

Кравчук розповів, що він, як автор поправок до закону, разом з народним депутатом, членом регламентного комітету Сергієм Сасом приїхав на анонсоване засідання аграрного комітету, на якому, як виявилося, не було кворуму.

"Як члени регламентного комітету ми заявили про грубе порушення закону про регламент главою комітету, членом Партії регіонів Григорієм Калетніком, який хотів за наявності лише чотирьох членів комітету (для кворуму потрібно 12) провести засідання і протягнути поправки до другого читання", - сказав Кравчук.

Він також наголосив, що порівняльна таблиця, яку роздали до засідання, вже була з висновками комітету, засідання якого ще не було.

За словами народного депутата, в цій порівняльній таблиці всі поправки опозиційних депутатів були відхилені.

"На питання до голови комітету Калетника, чому він почав роботу, той відповів, що це не комітет, а робоча група. Потім ми запитали, ким створена ця робоча група, і хто туди входить - він знову не дав пояснень", - сказав Кравчук .
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини