RU

Регіонала Колесніченка викрили в плагіаті

09.04.2013, 14:46
Регіонала Колесніченка викрили в плагіаті - Фото
Вадим Колесніченко
Про це повідомив історик, пост-докторант Лундського університету (Швеція) Пер Андерс Рудлінг, чия стаття "Війна чи військова злочинність?" розміщена у брошурі Колесніченка "Війна чи військова злочинність".

"Минулого разу, коли пан Колесніченко передруковував наші (Пера Рудлінга, Тімоті Снайдера та Гжегожа Россолінского-лібе) статті, він попросив дозволу на передрук. Ніхто з нас не погодився, ніхто не дозволяв йому експлуатувати наші роботи, але він все одно надрукував. Цього разу ніхто навіть не запитав дозволу", - сказав історик, повідомляє Українська правда.

"Я не підтримую і не схвалюю ні Колесніченка, ні нинішній напівавторитарний режим Януковича. І не менш критично ставлюся до їхньої політики інструменталізації (використання в політичних інтересах) трагічного минулого, ніж до такої інструменталізації за Ющенка", - сказав Рудлінг.

Історик підкреслив, що Колесніченко порушив авторські права, і вже не вперше: "Не хочу мати ніякого відношення до його видання і не хочy мати з ним нічого спільного".

Відреагував і Джон Пол Химка (професор історії Східної Європи канадського Університету Альберти), чию статтю Колесніченко теж без дозволу передрукував у своїй брошурі.

"Колесніченко з Партії регіонів передрукував одну з моїх статей, для того, щоб використовувати її в пропагандистській війні. Він зробив це, не маючи мого дозволу, крім того, раніше я відмовляв йому в дозволі на передрук будь-якого з моїх творів", - написав Химка .

Як відомо, у травні 2012 року професор Єльського університету (США) Тімоті Снайдер заявив про порушення своїх авторських прав з боку Колесніченка, вимагав вибачень та знищення всіх паперових та електронних копій попередньої брошури Колесніченка.

Досьє на Вадима Колесніченка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини