RU

Регіонал: Заради вступу в ЄС Янукович повинен поміняти команду

28.10.2011, 12:55

Для того, щоб відновити конструктивний діалог з Європейським союзом, необхідно правильно відреагувати на останню резолюцію Європарламента щодо України - замінити оточення президента України. Про це в ефірі 5 каналу сказав народний депутат від Партії регіонів Сергій Головатий.

"Для того, щоб стати членом ЄС, нам треба звільнитися від московського бруду. Московський бруд - це все те, що Україна тягне на собі, включаючи менталітет, культуру, починаючи з царських часів: царизм, комунізм, пострадянщина. Для нас головне визначитися: якщо ми йдемо в Європейський союз, то ніяк не можемо бути в Євразійському, тому що культура там інша, диктатура, автократія, тиранія. Все там інше, демократії не було і не буде", - сказав депутат.

З його слів, тільки від президента України Віктора Януковича залежить, яке рішення буде прийнято після резолюції. Також Головатий зазначив, що мова шантажу у відносинах з Європою неприйнятна, адже членство в ЄС необхідно насамперед Україні.

Нагадаємо, раніше Європарламент у своїй резолюції виступив за "відновлення конструктивного діалогу" між Україною і Євросоюзом.

Згідно з документом, парламент Європейського Союзу визнав українські прагнення у відповідності зі ст. 49 Договору про ЄС за умови досягнення всіх критеріїв, включаючи принципи демократії.

При цьому, на думку європарламентарів, суд над Тимошенко йде врозріз з проголошеною українським керівництвом прихильністю демократії. "Якщо вирок у відношенні Тимошенко не буде переглянуто, це поставить під загрозу укладення угоди про асоціацію і його ратифікацію, відсуваючи країну ще далі від здійснення своєї європейської перспективи", - сказано в резолюції.

Інтеграція до Євросоюзу: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини