RU

Регіонал запропонував визнати Тимошенко інвалідом і амністувати

06.11.2013, 11:08
Регіонал запропонував визнати Тимошенко інвалідом і амністувати - Фото
Юлія Тимошенко
Екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко необхідно визнати інвалідом, після чого за станом здоров'я амністувати. Такий варіант звільнення Тимошенко запропонував член Партії регіонів, екс-нардеп Валерій Бондик.

"Чому медики не подають на комісію? Чому не визнають її інвалідність? Людина хворіє вже майже два роки. Потрібно визнати її інвалідом, комусь з опозиціонерів треба внести закон про амністію", - заявив регіонал в ефірі телеканалу ТВі.

Політик уточнив, що помилування - це компетенція президента України, а амністія регулюється законом, який може прийняти Верховна Рада.

"Тимошенко не погоджується на помилування, там потрібно особливе її прохання. Але у неї є право лікуватися. Вона засуджена, є вирок, не скасований всіма інстанціями. Але хто відібрав у неї право на лікування?" - зазначив Бондик.

За його словами, на лікування екс-прем'єр може відправитися саме завдяки амністії. "А закон про амністію я, на жаль, не бачив у парламенті", - додав екс-депутат.

Нагадаємо , 4 листопада засідання профільного комітету парламенту, на якому мали розглянути законопроект про можливість лікування Тимошенко за кордоном, не відбулося через те, що не було кворуму. Депутати від Партії регіонів не прийшли.

Представники місії Європарламенту Пет Кокс і Олександр Кваснєвський схвалили законопроект Анжеліки Лабунської і рекомендували парламентським фракціям прийняти його якомога швидше. Але в ПР заявили, що даний законопроект не підтримають.

28 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог. На сьогодні основна з них - звільнення екс-прем'єра Тимошенко.

Досьє на Валерія Бондика
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини