RU

Регіонал зізнався, що ганяє 310 км/год - як вертоліт Януковича

23.07.2012, 17:50
Регіонал зізнався, що ганяє 310 км/год - як вертоліт Януковича - Фото
Фото: facebook Владислава Лук'янова

Регіонал Владислав Лук'янов визнає, що перевищив швидкість на шляху до Одеси, однак стверджує, що не створював аварійної ситуації. Про це він заявив, коментуючи викладене ним фото у Facebook.

Як повідомляє Українська правда, Лук'янов уточнив: "Коли ми їхали до Одеси, і я був за кермом, ми вибрали ділянку дороги, де не було перешкод, інших автомобілів, і там я спробував, яку швидкість машина може набрати. Ми не створювали перешкод і загроз іншим учасникам руху, тому що їх було".

На уточнення, що за правилами максимально дозволеною швидкістю на Одеській трасі є 110 км/год, депутат відповів: "Якщо так вважати, то формально ... це дійсно було порушення. Я не відмовляюся". На питання, чи згоден він з тим, що порушив правила і їхав з неприпустимою швидкістю, Лук'янов теж відповів ствердно.

Нардеп підтвердив, що доїхав до Одеси за 2 години 40 хвилин, тобто в середньому рухався зі швидкістю 200 км/год. При цьому він додав, що його Ауді дозволяє розганятися 300 км/год і більше. "Найбільша швидкість, до якої я розганявся - це 310 кілометрів на годину. Це було на Бориспільській трасі", - сказав він. На уточнення, що на цій трасі максимально припустимою є швидкість 130 кілометрів на годину, Лук'янов відповів, що це було вранці: "Ми вибрали час, коли не було машин, траса була вільна. І ми досить швидко набрали 310 кілометрів".

На питання, чи не відчуває він відповідальності за створення потенційно небезпечних ситуацій на дорозі, депутат відповів: "Технічні дані такого автомобіля дозволяють безпечно керувати машиною при швидкості 300 з гаком. Але це можна робити тільки в ситуації, коли організована безперешкодна ситуація. Я вибирав цей час - вранці - спеціально, щоб нікого не було і не було жодних перешкод, і я не створював нікому загроз".

Лук'янов шкодує, що виклав фото своєї швидкості у Facebook - він не думав, що це викличе "такий резонанс".

Нагадаємо, крейсерську швидкість більше 300 км/год розвиває вертоліт президента Віктора Януковича.

Лук'янов сьогодні в мережі Facebook похизувався швидкістю їзди по трасі Київ-Одеса: дорога зайняла у нього 2 години 40 хвилин. При цьому він виклав фото, на якому він сидить за кермом Ауді А-8. На спідометрі швидкість: 241 кілометр на годину.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини