RU

Регіонал відкликає законопроект про цензуру в інтернеті

12.06.2013, 13:10
Регіонал відкликає законопроект про цензуру в інтернеті - Фото
Володимир Олійник
Депутат-регіонал Володимир Олійнік відкликає на доопрацювання законопроект про захист інформаційного простору.

"Законопроект виник не на порожньому місці - зайдіть в інтернет, ви там побачите цю проблему. Але, на мій погляд, в тому вигляді, в якому я його подав, вона буде вирішуватися не зовсім бездоганно з точки зору закону, тому я буду цей законопроект відкликати на доопрацювання ", - сказав Олійник, передає Укрінформ.

У той же час, за словами депутата, відмовлятися від "наведення порядку в інтернеті" він не має наміру. При цьому він підкреслив, що законопроект був його особистою ініціативою, а не всієї партії або влади.

Крім того, запевнив Олійник, партія влади "нічого не боїться". "Якщо якась політична сила щось задумає, то вона не дуже дивиться на реакцію суспільства. У даній ситуації, я думаю, була нормальна реакція суспільства з точки зору того, що треба знайти вихід, бо тема не надумана", - сказав він.

Нагадаємо, раніше регіонал Олійник зареєстрував у в парламенті законопроект, яким пропонується зобов'язати провайдерів закривати доступ до сайтів, що пропагують міжнаціональну ворожнечу, жорстокість, порушення громадянських прав і свобод. Якщо закон приймуть, неугодні сайти будуть закривати за рішенням суду протягом дня, особиста інформація буде видаватися силовикам за першою вимогою.

Досьє на Володимира Олійника
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини