Регіонал відкликає законопроект про цензуру в інтернеті

Регіонал відкликає законопроект про цензуру в інтернеті - Фото
12.06.2013, 13:10

Відмовлятися від "наведення порядку в інтернеті" регіонал Володимир Олійник не збирається і хоче "продовжити дискусію"

Депутат-регіонал Володимир Олійнік відкликає на доопрацювання законопроект про захист інформаційного простору.

"Законопроект виник не на порожньому місці - зайдіть в інтернет, ви там побачите цю проблему. Але, на мій погляд, в тому вигляді, в якому я його подав, вона буде вирішуватися не зовсім бездоганно з точки зору закону, тому я буду цей законопроект відкликати на доопрацювання ", - сказав Олійник, передає Укрінформ.

У той же час, за словами депутата, відмовлятися від "наведення порядку в інтернеті" він не має наміру. При цьому він підкреслив, що законопроект був його особистою ініціативою, а не всієї партії або влади.

Крім того, запевнив Олійник, партія влади "нічого не боїться". "Якщо якась політична сила щось задумає, то вона не дуже дивиться на реакцію суспільства. У даній ситуації, я думаю, була нормальна реакція суспільства з точки зору того, що треба знайти вихід, бо тема не надумана", - сказав він.

Нагадаємо, раніше регіонал Олійник зареєстрував у в парламенті законопроект, яким пропонується зобов'язати провайдерів закривати доступ до сайтів, що пропагують міжнаціональну ворожнечу, жорстокість, порушення громадянських прав і свобод. Якщо закон приймуть, неугодні сайти будуть закривати за рішенням суду протягом дня, особиста інформація буде видаватися силовикам за першою вимогою.

Досьє на Володимира Олійника
Популярне