RU

Регіонал упевнений, що Тейшейра не дуже-то й рвався до Тимошенко

18.06.2012, 14:42
Регіонал упевнений, що Тейшейра не дуже-то й рвався до Тимошенко - Фото
Олег Надоша (фото - nadosha.org.ua)
Голова представництва ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра не збирався зустрічатися з екс-прем'єром Юлією Тимошенко. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Олег Надоша.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, зокрема, Надоша наголосив: "Складається враження, що Пінту Тейшейра не мав наміру з нею (Тимошенко, - ред.) зустрічатися. Адже ми бачили тільки його заяву про бажання зустрітися з главою представництва ЄС в Україні, а від самого посла офіційних звернень через МЗС, як це вимагає українське законодавство, ми не бачили. Крім того, вся країна знає і спостерігає за тим, яка кількість представників міжнародного співтовариства і євродепутатів вже була допущено до ув'язненої ... Це безпрецедентне явище не тільки для України, а й для будь-якої іншої країни світу".

Депутат стверджує, що влада не створюють жодних перешкод тим, хто хоче поспілкуватися з Тимошенко: "Тільки за час її перебування в Качанівській колонії і лікарні колишню голову уряду відвідали представники ПАРЄ, Freedom House, Європейського парламенту, міжнародні лікарі, різні посли і навіть президент Литви . Про що це говорить? Про те, що пенітенціарна служба демонструє небачену відкритість, а влада не робить ніяких перешкод".

"Якби у Тейшейри було бажання бачити Тимошенко, він як мінімум не планував би цей візит, по-перше, на вихідний - неділю, а по-друге, без попередження і офіційних формальностей", - вважає Надоша.

При цьому регіонал констатував, що Тейшейра вже давно перестав виконувати функції посла ЄС, перетворившись на типового політика. "Він знаходиться на стороні опозиції і виконує всі її завдання", - резюмував він.

Нагадаємо, Тейшейра вчора не зміг зустрітися з екс-прем'єр-міністром  Тимошенко в лікарні. Про це він заявив журналістам під стінами лікарні. За словами Тейшейри, в приміщення закладу його не пропустила охорона. Тейшейра хотів передати Тимошенко лист, в якому йдеться про те, що він вже майже десять місяців намагається з нею зустрітися. Як стверджує Тейшейра, весь цей час він очікує згоди української влади на цю зустріч.

Досьє на Олега Надошу
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини