RU

Регіонал про закон Колесніченка: Опозиція даремно обурюється

28.05.2012, 12:10
Регіонал про закон Колесніченка: Опозиція даремно обурюється - Фото
Володимир Зубанов
Законопроект про мови в Україні буде сприяти захисту прав україномовного населення. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив заступник гооави фракції Партії регіонів у Верховній Раді Володимир Зубанов, коментуючи конфлікт в парламенті під час спроби прийняти  закон про мови, який, на думку опозиції, де-факто встановить російську мову другою державною.

"Слід пам'ятати, що Партія регіонів перемогла на виборах з гаслом захисту прав російськомовних. Не виконувати свої зобов'язання - нечесно й непорядно", - підкреслив Зубанов, відповідаючи на питання про те, чи не слід відмовитися від тем, які роз'єднують суспільство.

"Законопроект Колесніченка-Ківалова, звичайно, не можна назвати ідеальним і, в разі його прийняття, до другого читання ми його обов'язково доопрацюємо. Але такий закон потрібен обов'язково", - зазначив нардеп-регіонал.

На думку політика, опозиція несправедливо критикує законопроект. "Він більшою мірою захищає українську мову, ніж російську. Адже, відповідно до закону, весь силовий блок - військові, міліція - зобов'язані будуть знати українську мову, а її незнання означатиме порушення закону", - додав Зубанов.

Відповідаючи на питання про те, що законопроект може собою підмінити Конституцію, про що заявляє опозиція, політик підкреслив, що "проблеми у мовній сфері необхідно вирішувати". "Сьогодні у нас, на жаль, немає 300 голосів для того, щоб змінити Конституцію. Але якщо ми не врегулюємо мовне питання хоча б на законодавчому рівні, то порушимо слово, дане нашим виборцям", - сказав він.

Досьє на Володимира Зубанова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини