RU

Регіонал про вибори: Збережемо і примножимо попередній результат

05.01.2012, 14:06
Регіонал про вибори: Збережемо і примножимо попередній результат - Фото
7def6c0c58f6705ab6b82112c831c9a9.jpg
На парламентських виборах цього року Партія регіонів збереже і примножить свій результат. Про це заявив народний депутат з фракції ПР у Верховній Раді України Іван Попеску.

Як повідомляє прес-служба регіоналів, Попеску зазначив, що в 2012 році в результаті "здійснюваних в країні реформ громадяни відчують їх результат не тільки на макро-, але й на мікрорівні". "Ми сподіваємося, що 2012 рік буде вирішальним у виході з кризи та досягненні економічної стабільності, буде постійне зростання економіки, будуть рости інвестиції, ми проведемо Євро на високому рівні, завдяки чому будуть додаткові золотовалютні надходження", - прогнозує політик.

Це все зіграє свою роль на парламентських виборах, упевнений регіонал.

"Ми сподіваємося, що Партії регіонів вдасться не лише зберегти свої нинішні позиції, а й зміцнити їх", - сказав Попеску. За його словами, це потрібно для того, щоб "довести до кінця розпочаті реформи, щоб громадяни відчули поліпшення не тільки на макроекономічному рівні, коли є зростання ВВП, стримування інфляції, а й на мікроекономічному рівні - у вигляді суттєвого підвищення пенсій, зарплат і соціальних виплат".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини