RU

Регіонал про союз Путіна: Наш дім - Європа, а Росія - сусіди

28.02.2013, 16:42
Регіонал про союз Путіна: Наш дім - Європа, а Росія - сусіди - Фото
Володимир Олійник

"З одного боку, вступаючи в той чи інший союз, ми втрачаємо якусь частину суверенітету, але в ЄС ми є рівними, там консенсус у прийнятті рішень, а в Митному союзі є старші, молодші і ще менші. Ось цього принципу ми вже не сприймаємо, тому що вже там втрата реального суверенітету", - сказав регіонал Володимир Олійник в ході круглого столу в Києві, передає Інтерфакс-Україна.

Депутат також звернув увагу на те, що є черга з цілого ряду країн, які хочуть вступити в ЄС, навіть при тому, що в ньому на даний момент існують певні проблеми. "Але я не бачу черги до Митного союзу", - зазначив він.

При цьому Олійник наголосив, що національні інтереси України є як в ЄС, так і в Митному союзі. "Україна сьогодні всім потрібна: і Росії, і Євросоюзу. Всі за неї борються, а Україна повинна боротися за свій національний інтерес, який сформований і в ЄС, і в Митному союзі. Тому ми говоримо: не розривайте Україну: Європа - це наш дім , а Росія - це наші сусіди", - зазначив він.

Олійник вважає, що Україна здатна виконати всі вимоги, які перед нею ставить ЄС, але зазначив, що, зокрема, проблему судових процесів над відомими політиками і в минулому державними діячами необхідно вирішувати не в політичній, а в правовій площині. "Ми шукаємо формулу вирішення цієї проблеми, але якщо ми будемо вирішувати за вказівкою Брюсселя, то тоді вони повинні нам дати список політиків, які є недоторканними, тому що вони вже є політиками певного рівня", - сказав він.

Досьє на Володимира Олійника

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини