RU

Регіонал пояснив державну важливість дороги на Конча-Заспу

27.03.2013, 12:04
Регіонал пояснив державну важливість дороги на Конча-Заспу - Фото
Володимир Олійник
Про це ЛІГАБізнесІнформ сказав депутат-регіонал Володимир Олійник, коментуючи відставки в київської влади та прибирання снігу на трасі на Конча-Заспу.

Говорячи про те, що комунальні служби одразу після снігопаду першою справою очистили трасу на Конча-Заспу, де проживає більшість українських вищих чиновників, як діючих, так і колишніх, а також коментуючи спецтехніку під Адміністрацією президента, регіонал зазначив: "Потрібно критично ставиться до таких речей. Спочатку потрібно кинути сили на очищення доріг до лікарень, продуктових магазинів. В той же час, не можна дозволити втратити керованість державою".

Регіонал пояснив державну важливість дороги на Конча-Заспу

Дорога на Конча-Заспу відразу після снігопаду

"Потрібно чистити дорогу і на Конча-Заспу. Все-таки президент Віктор Янукович є керівником держави. А якби ситуація повернулася інакше, якби знадобилося приймати рішення про надзвичайний стан на рівні голови держави і парламенту? Тому, звичайно, такі шляхи теж повинні бути очищені. А якби не почистили, то журналісти написали б, що навіть президент не може проїхати. Керівництво держави повинно мати можливість переміщатися", - сказав Олійник.

Коментуючи заклики опозиції до голови КМДА
Олександру Попову подати у відставку, Олійник зазначив, що "кому війна, а кому й мати рідна". "Опозиція піариться. Звільнити Попова? Добре, а кого призначимо? Хто може впоратися краще? Цього опозиція не пропонує. Немає конструктиву. Наприклад, коли Арсеній Яценюк пропонує відправити у відставку Миколу Азарова, то чому не пропонує себе в якості прем'єра? Довірили б або ні - це вже інше питання, але це вже можна було б назвати серйозною пропозицією ", - сказав Олійник.

Відповідаючи на питання, чи не став звільнений перший заступник голови КМДА
Олександр Мазурчак козлом відпущення, регіонал відповів, що "слід взяти до уваги пояснення самого Мазурчака". "Я його дуже поважаю як господарника. Але є конкретні люди, які повинні нести відповідальність", - сказав Олійник.

Досьє на Володимира Олійника

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини