RU

Регіонал: Повідомлення опозиції про SMS - безглузда провокація

31.01.2013, 14:09
Регіонал: Повідомлення опозиції про SMS - безглузда провокація - Фото
Володимир Олійник
Повідомлення опозиційних депутатів про SMS, розісланих вночі з тим, щоб вони не приходили на сьогоднішнє зібрання - провокація. Про це журналістам заявив народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Олійник підкреслив: "Я вважаю, що це безглузда провокація самих опозиціонерів". За словами народного депутата, про зміст SMS він дізнався з повідомлень в інтернеті. "Вони за змістом такі безглузді, що навіть якщо б депутати отримали ці SMS, вони, напевно, передзвонили б колегам ... У той же час, у мене є своя інформація, чому вони з'явилися", - сказав він.

Олійник звернув увагу на те, що о дев'ятій ранку достатньої кількості опозиційних депутатів у Верховній Раді ще не було. "Дотягнули до 10 годин 40 хвилин, а в залі, як мені казали окремі журналісти, була критична маса, приблизно 150. А де ж інші? На Мальдівах? Саме тому вони пояснили все це ситуацією з смсками ... Наведенням порядку в цьому питанні повинні займатися служби безпеки в партіях ", - сказав Олійник.

Нагадаємо, про SMS опозиційні депутати повідомляли журналістам вже починаючи з дев'ятої ранку. Серед іншого, в них містилася вказівка ​​депутатам не передзвонюватися, оскільки телефони прослуховуються.

Як повідомляє прес-служба Свободи, сьогодні вночі депутатам з особистого номера керівника секретаріату фракції Сергія Рудика прийшла SMS-розсилка з текстом: "Засідання фракції скасоване. Чекайте додаткову інформацію близько 11:00. Зараз відпрацьовується новий план дій. Нас прослуховують. Не дзвонити 10 годин. Режим "Тиша".

Досьє на Володимира Олійника
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини