RU

Регіонал образив Геращенко - Кличко пішов розбиратися

11.01.2013, 13:49
Регіонал образив Геращенко - Кличко пішов розбиратися - Фото
Ірина Геращенко
Депутат з фракції Партія регіонів у Верховній Раді України Григорій Калетник образив вагітну Ірину Геращенко з фракції  УДАР, коли вона виступала з трибуни парламенту.

"Розумію, що у Верховній Раді зібралися не випускники Пажеського корпусу та Інституту благородних дівиць. Начебто і знаю звичаї та манери деяких колег. Але не перестаю дивуватися ... Виступаю з трибуни ВР сьогодні, представляю заяву УДАРу про підтримку євроінтеграції, говорю про те, що європейські принципи - це і незалежний парламент, в який поки не перетворилася ВР. У цей час з першого регіонального ряду якийсь пан старший Калетник - батько першого віце-спікера
Ігоря Калетника - відпускає репліки типу: так іди вже, не давайте їй слова, закрити їй рота і так далі ", - зазначила Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

"Навіть не хочеться повторювати ці репліки. Довелося відповісти йому з трибуни, що не варто депутату демонструвати манери поручика Ржевського"​​, - додала депутат.

Регіонал образив Геращенко - Кличко пішов розбиратися

Фото - Леся Оробець

Вона подякувала фракції і лідеру партії Віталію Кличку, який провів розмову з Калетником, нагадавши, що парламент - місце для дискусій. "Але над своєю лексикою варто думати", - порадила регіоналу Геращенко.

Григорій Калетник (фракція ПР) - батько віце-спікера Ігоря Калетника (регіонал), дядько депутата Оксани Калетник (фракція КПУ).

Досьє на Григорія Калетника

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини