RU

Регіонал Колесніченко запропонував скасувати курс на Євросоюз

20.08.2013, 16:47
Регіонал Колесніченко запропонував скасувати курс на Євросоюз - Фото
Вадим Колесніченко

Законопроект депутата пропонує скасувати положення законів про засади внутрішньої і зовнішньої політики і про засади національної безпеки України, що встановлюють зовнішньополітичною метою України членство в Європейському Союзі. Про це сказано на сайті організації Російськомовна Україна, яку очолює Вадим Колесніченко. Тексту документа на сайті Верховної Ради поки немає.

Зазначимо, що Колесніченко пропонує скасувати положення закону, який він сам підтримав у 2010 році. Тоді за ухвалення закону проголосували 259 депутатів - 171 регіонал (у тому числі Колесніченко), 27 комуністів, 25 бютівців, 13 нашоукраїнців, 19 литвинівців і четверо позафракційних.

Тепер депутат-регіонал каже, що в українському суспільстві "відсутня об'єднуюча або хоча б домінуюча позиція" по вектору зовнішньополітичного курсу держави. Колесніченко зазначив, що думка українського народу з цього питання розділилася "приблизно у співвідношенні 50/50".

Тому, вважає депутат, закріплення статусу на Євросоюз в українському законодавстві - порушення конституційного принципу народного суверенітету. "Питання зовнішньоекономічного курсу має вирішувати виключно український народ", - говорить Колесніченко, незважаючи на своє голосування в 2010 році.

Досьє на Вадима Колесніченка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини