RU

Регіонал хоче саджати у в'язницю за героїзацію ОУН і УПА

08.05.2013, 15:34
Регіонал хоче саджати у в'язницю за героїзацію ОУН і УПА - Фото
Вадим Колесніченко (фото - partyofregions.ua)
У Верховній Раді України зареєстровано законопроект про заборону реабілітації та героїзації осіб та організацій, які боролися проти антигітлерівської коаліції (N2960). Автор - регіонал Вадим Колесніченко.

За словами автора законопроекту, мета документа - виконання положень статуту ООН і резолюцій Генасамблеї ООН про неприпустимість реабілітації та героїзації тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом, шляхом оголошення їх учасниками національно-визвольних рухів.

"Законопроектом буде встановлено ​​кримінальну відповідальність за героїзацію і реабілітацію осіб та організацій... до яких в Україні можна віднести: Організацію українських націоналістів (ОУН), Українську повстанську армію (УПА), Українську повстанську армію Поліська Січ (УПА Поліська Січ Тараса Бульби-Боровця), Українську народно-революційну армію, Український центральний комітет, батальйони Нахтігаль і Роланд у складі вермахту, 14 Гренадерську дивізію Ваффен-СС Галичина (Перша українська), Українську національну армію, Українське визвольне військо тощо", - сказано в законопроекті.

Колесніченко впевнений, що прийняття такого законопроекту позитивно вплине на українське суспільство, зніме "значне соціальне напруження і відновить справедливість".

Досьє на Вадима Колесніченка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини