RU

Регіонал Деркач погрожує судом Рабиновичу

06.03.2013, 16:27
Регіонал Деркач погрожує судом Рабиновичу - Фото
Андрій Деркач (фото - derkach.com.ua)
"Провокація Рабиновича мене здивувала. Від нього дізнався багато нового, зокрема, про існування єврейського телеканалу Jewish news one, при всій моїй повазі до цього медіа-ресурсу. На мій погляд, Рабинович міг би придумати більш логічний привід для провокації, ніж бутафорський вибух і інтерес члена Міжсоборної присутності Російської православної церкви, яким я є, до володіння єврейським телеканалом, при всій повазі до єврейської культури", - заявив народний депутат-регіонал Андрій Деркач, передає Інтерфакс-Україна.

При цьому Деркач підкреслив, що "за брехню Рабиновичу доведеться відповідати в правовій площині у суді".

Нагадаємо, 4 березня в Києві в районі станції метро Кловська був підірваний автомобіль Рабиновича. Від вибуху ніхто не постраждав. В автомобіль, який виїжджав з двору офісу, з боку порожнього сусіднього будинку було кинуто вибуховий пристрій. Автомобіль відновленню не підлягає.

Сьогодні відомий український бізнесмен, співголова Європейського єврейського парламенту і президент Всеукраїнського єврейського конгресу Рабинович не виключив, що замах пов'язаний з бажанням української влади відібрати у нього телеканал Jewish news one. Замах, за словами Рабиновича, відбувся після його зустрічі з народним депутатом з фракції Партії регіонів - помічником прем'єр-міністра Деркачем, під час якої Деркач зажадав передати телеканал нікому Борису Подільському. "Якщо ти цього не зробиш, в тебе будуть великі проблеми", - процитував бізнесмен слова Деркача.

Рабинович зазначив, що таким же чином Деркач забрав у нього телеканал Ера. "Ми з ним володіли телеканалом Ера навпіл. Деркач мені якось сказав: "Зараз іде жорстка президентська боротьба, а оскільки ти людина нейтральна і ми тобі не довіряємо, перепиши канал на нас, а ми його тобі повернемо". Але так і не повернули", - розповів бізнесмен.

Він також повідомив, що після погроз з боку помічника прем'єр-міністра він написав заяву в Генеральну прокуратуру. Однак ніякої реакції не було. При цьому Рабинович вважає, що метою замаху було не вбивство, а залякування. Що стосується інших версій замаху, то, за словами бізнесмена, це міг бути і прояв антисемітизму з боку націоналістичних партій, зокрема, партії Свобода.

Коментуючи звинувачення Рабиновича, лідер націоналістів Олег Тягнибок заявив, що вважає слова Рабіновича "хворим маренням". "Як я можу коментувати марення? Це просто смішно. Нехай надасть загрози. Є правоохоронні органи. Хворі люди", - сказав Тягнибок.

Досьє на Андрія Деркача
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини