RU

"Регіони" готуються блокувати Раду

02.04.2009, 09:12

"Регіонали" сьогодні обіцяють заблокувати парламентську трибуну, якщо уряд не представить свій антикризовий план. Про це заявив заступник лідера фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов.

Депутат при цьому пояснив: "У четвер і п'ятницю Партія регіонів вимагатиме від нашого уряду, щоб вони представили програму антикризових заходів у нашій державі і системні зміни до Державного бюджету. Якщо цього зроблено не буде, ми заблокуємо роботу Верховної Ради, і в п'ятницю буде проведено масові мітинги у місті Києві".

У п'ятницю, уточнив О.Єфремов, Партія регіонів планує провести чотири мітинги - біля Секретаріату Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради і на Хрещатику.

Водночас, у Блоці Юлії Тимошенко впевнені, що народні депутати- "регіонали" не будуть у четвер блокувати парламентську трибуну. "У мене на даний момент є така інформація, що Партія регіонів відмовилася від того, щоб блокувати день в парламенті", - заявив, зокрема, заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожемякін. Цю інформацію, пояснив парламентар, він отримав, користуючись "своїми особистими можливостями".

Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини