"Регіони" готуються блокувати Раду

02.04.2009, 09:12

"Регіонали" сьогодні обіцяють заблокувати парламентську трибуну, якщо уряд не представить свій антикризовий план. Про це заявив заступник лідера фракції Парт

"Регіонали" сьогодні обіцяють заблокувати парламентську трибуну, якщо уряд не представить свій антикризовий план. Про це заявив заступник лідера фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов.

Депутат при цьому пояснив: "У четвер і п'ятницю Партія регіонів вимагатиме від нашого уряду, щоб вони представили програму антикризових заходів у нашій державі і системні зміни до Державного бюджету. Якщо цього зроблено не буде, ми заблокуємо роботу Верховної Ради, і в п'ятницю буде проведено масові мітинги у місті Києві".

У п'ятницю, уточнив О.Єфремов, Партія регіонів планує провести чотири мітинги - біля Секретаріату Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради і на Хрещатику.

Водночас, у Блоці Юлії Тимошенко впевнені, що народні депутати- "регіонали" не будуть у четвер блокувати парламентську трибуну. "У мене на даний момент є така інформація, що Партія регіонів відмовилася від того, щоб блокувати день в парламенті", - заявив, зокрема, заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожемякін. Цю інформацію, пояснив парламентар, він отримав, користуючись "своїми особистими можливостями".

Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии