RU

Регіонали заявляють про фальсифікації, БЮТ охоче підтримує

10.02.2010, 10:55

Партія регіонів заявляє про фальсифікації на виборах, БЮТ вимагає перерахунку голосів. Про це представники двох фракцій заявили сьогодні з парламентської трибуни.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, народний депутат від Партії регіонів Владислав Лукьянов в своєму виступі заявив про масштабні фальсифікації на ряді дільниць у Львові. Він наголосив, що на одному з львівських округів була помічена явка на 20% більше, ніж в інших, до того ж за Віктора Януковича там проголосувало більше 2% виборців, водночас в інших районах Львівської області - від 10 до 25%.

Регіонал також звернув увагу на те, що затримувалося подання протоколів від дільничих виборчих комісій. "Зрозуміло, що влада використала адмінресурс, влада використала масштабні фальсифікації. Ми будемо вимагати розслідування саме в цих округах, у цих районах, і залучення винних до відповідальності", - сказав він.

Його виступ підтримав народний депутат від БЮТ Олег Ляшко, який, зокрема, наголосив: "Щойно представник Партії регіонів сказав, що в Україні на президентських виборах були масові фальсифікації. Тому ми підтримуємо в цьому плані Партію регіонів і вимагаємо перерахунку голосів і визнання цих виборів недійсними".

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія України збирається оприлюднити попередні результати президентських виборів протягом години. Наразі оброблено 99,99% електронних протоколів дільничих виборчих комісій. За лідера Партії регіонів Віктора Януковича проголосували 48,95% виборців, за Юлію Тимошенко віддали свої голоси 45,47% виборців.


Вибори Президента України: добірка новин>>>
Стежте за результатами виборів у режимі реального часу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини