RU

Регіонали закликають опозицію до об'єднання

09.09.2011, 12:52
Регіонали закликають опозицію до об'єднання - Фото
a0f447206d8ea9a74d7cad665f08d713.jpg

Регіонали закликають опозицію до об'єднання

Регіонали хотіли б бачити об'єднану опозицію. Про це повідомив журналістам лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Єфремов зазначив, що більшість депутатів від БЮТ не з'являються в сесійній залі, прикриваючись судовим засіданням у справі Юлії Тимошенко. Немає більшості з них в сесійній залі і сьогодні, хоча судового засідання немає.

Зі слів Єфремова, це не може бути оцінено позитивно, оскільки більшість зацікавлена в тому, щоб "опозиційні політичні сили об'єдналися в одну структуру, щоб було з ким підтримувати дискусію, в тому числі і в сесійній залі, щоб можна було при напрацюванні тих чи інших документів чути й іншу точку зору".

Єфремов зазначив, що розпиленість, існуюча сьогодні в опозиційному таборі, призводить до того, що представники влади не можуть вичленити єдину точку зору опозиції.

"Ми, як правило, отримуємо розпилений сигнал, на який дуже складно спиратися при виробленні того чи іншого рішення. Тому ми хотіли б, щоб наші колеги зі структур політичних, які відносять себе до опозиційних, все-таки об'єдналися в одну або, якщо не об'єдналися, то принаймні виробляли одну точку зору, яка б могла якимось чином впливати на прийняття рішень, які вносяться і розглядаються в сесійній залі", - сказав він.

Верховна Рада VI скликання: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини