RU

"Регіонали" з трибуни парламенту закликали до створення широкої коаліції

02.06.2009, 10:38

Широка коаліція за участю не тільки БЮТ і Партії регіонів, але й інших партій, - це історичний шанс подолати суперечності між сходом і заходом. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Дмитро Табачник, виступаючи з парламентської трибуни.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Д.Табачник вважає, що широка коаліція має складатися не тільки з Партії регіонів і БЮТ, хоча вони, безумовно, зобов'язані взяти на себе відповідальність як партії, що мають конституційну більшість. За його словами, до цього процесу необхідно залучити й інші фракції, "які повинні бути представлені і в керівництві парламенту, і в уряді".

Д.Табачник наголосив, що тільки така велика коаліція зможе об'єднати країну і внести зміни до Конституції України, що зробить владу більш ефективною і дозволить подолати кризу.

Нагадаємо, в пресі з'явилася інформація про те, що лідери БЮТ і Партії регіонів Юлія Тимошенко і Віктор Янукович узгодили проект "Великого договору", який передбачає створення широкої коаліції, а також текст нової Конституції. Крім того, в договорі прописано спільні дії БЮТ і Партії регіонів до 2024 року, в тому числі участь в парламентських виборах єдиним блоком.

Заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов підтвердив інформацію про переговори по коаліції, але запевнив, що остаточного рішення ще немає.

Водночас, у БЮТ заперечують наявність домовленостей про створення коаліції з Партією регіонів. Про це журналістам заявив лідер фракції БЮТ у Верховній Раді Іван Кириленко. "Не поспішайте, нічого такого немає на даний момент", - наголосив парламентар.

Дмитро Табачник: біографія і добірка новин>>>
БЮТ: довідка і добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини