RU

"Регіонали" вважають, що позачергову сесію ВР необхідно провести до 10 серпня

23.07.2008, 11:23

Позачергову сесію Верховної Ради необхідно провести до 10 серпня. Парламент не мав йти на канікули, не прийнявши доповнень до бюджету. Так вважає народний депутат України від фракції Партії регіонів Василь Грицак.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі народного депутата, зокрема, В. Грицак зазначив: "Жодна політична доцільність не може служити виправданням. Звичайно ж, уряд мав подати законопроект про зміни до бюджету не за два тижні до закінчення сесії, а ще в березні. У свою чергу опозиція в особі Партії регіонів повинна відстоювати кожну статтю бюджету, а не покидати сесійну залу перед голосуванням".

Щодо того, чи погодяться депутати перервати відпустку заради позачергової сесії, В. Грицак наголосив, що вони просто зобов'язані це зробити, адже складали присягу українському народу. "З урахуванням нинішньої ситуації в країні, світової фінансової кризи в середині вересня треба буде подавати і розглядати зміни до бюджету 2008 року, а до 15 вересня почати обговорення проекту держбюджету на 2009 рік", - зазначив "регіонал".

Раніше народний депутат від Партії регіонів Інна Богословська заявляла, що "регіонали" не будуть підтримувати змін до Держбюджету на 2008 рік, якщо не буде внесено проект Держбюджету на 2009 рік.

Нагадаємо, 11 липня Верховна Рада не підтримала у першому читанні урядовий проект змін Закону "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

Довідка про Партію регіонів >>>

Досьє на інші партії та блоки >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини