RU

Регіонали вирішили через Росію натиснути на Євросоюз

14.04.2011, 17:30
Регіонали вирішили через Росію натиснути на Євросоюз - Фото
440370b511c0dc2c66717fc1f8de3142.jpg

Регіонали вирішили через Росію натиснути на Євросоюз

Умови, на яких Україна реалізовує свою співпрацю із Росією, стане спонукальним сигналом для Європейського Союзу. Про це заявив народний депутат із фракції Партії регіонів, перший замглави Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Володимир Вечерко, коментуючи візит Прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна в Київ.

"Рівень взаємозалежності наших економік надзвичайно високий, така кооперація приносить істотні дивіденди не тільки обом країнам, але й усьому регіону. Тому необхідність збільшення міждержавної взаємодії очевидна" - наголосив В.Вечерко.

За його словами, поглиблення співпраці із Росією дасть додатковий фінансовий ресурс. "У межах співпраці України із Митним союзом експорт українських товарів зросте від $5 до 9 млрд. у рік. Протягом 10 років Україна зможе отримати близько $100 млрд. у держбюджет. Це - чималий ресурс, в якому гостро має потребу наша держава", - зазначив нардеп-регіонал.

Вилучені кошти, вважає В.Вечерко, можна буде використовувати, зокрема і для компенсації витрат, які Україна понесе при вступі у Зону вільної торгівлі (ЗВТ) з ЄС. "Європа - це не тільки величезний ринок збуту, це і жорсткі стандарти організації виробництва, і високі вимоги до якості продукції. Тільки при забезпеченні цих параметрів Україна отримає "пропуск" на європейський ринок. І у цьому контексті поглиблення співпраці України і РФ, а також умови, на яких вона буде реалізована - спонукальний сигнал для ЄС", - наголосив він.

Політик констатував: в ЄС повинні зрозуміти, що Україна вміє відстоювати свої національні інтереси, і чекає від європейських партнерів не шантажу, а допомоги і компромісів.

Володимир Вечерко: біографія та добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини