Регіонали вимагають від Тимошенко відставок. Перелік кандидатів

07.10.2009, 14:38

Партія регіонів вимагатиме завтра відставки голови МВС Юрія Луценка, голови Мінпраці Людмили Денісової, гол

Партія регіонів вимагатиме завтра відставки голови МВС Юрія Луценка, голови Мінпраці Людмили Денісової, голови Міносвіти Івана Вакарчука і голови Моз Василя Князевича. Про це заявила регіонал Ганна Герман в інтерв'ю журналістам. У свою чергу, у Блоці Юлії Тимошенко переконані: опозиція запропонує відправити у відставку також голову Мінкультури Василя Вовкуна, голову Мін'юсту Миколу Оніщука, а також голову Мінпрому Володимира Новицького.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, парламентар відзначила: "Ми нічого нового не пропонуємо. Ми вимагаємо і будемо вимагати, щоб з уряду пішли ті міністри, які дискредитували себе і спричиняють обурення у суспільстві".

За словами Г.Герман, від того, чи прислухається коаліція до вимог опозиції, буде залежати подальший перебіг подій у парламенті.

Відповідаючи на питання, чи заблокують регіонали трибуну Верховної Ради, якщо необхідної кількості голосів для звільнення міністрів не набереться, Г.Герман сказала: "Давайте не будемо забігати наперед. Ми поставили свою вимогу... Як далі будуть розвиватися події - подивимося".

У свою чергу, заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожемякін повідомив, що, за його інформацією, на звільнення завтра буде запропоновано 7 кандидатур міністрів. Крім озвучених Г.Герман прізвищ, депутат назвав ім'я голови Мінкультури, голови Мін'юсту, а також голови Мінпромполітики.

За словами А.Кожемякіна, фракція БЮТ голосувати за звільнення міністрів не буде.

Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - Нова ПоштаГерои карантинного времени