RU

Регіонали вимагають від Тимошенко відставок. Перелік кандидатів

07.10.2009, 14:38

Партія регіонів вимагатиме завтра відставки голови МВС Юрія Луценка, голови Мінпраці Людмили Денісової, голови Міносвіти Івана Вакарчука і голови Моз Василя Князевича. Про це заявила регіонал Ганна Герман в інтерв'ю журналістам. У свою чергу, у Блоці Юлії Тимошенко переконані: опозиція запропонує відправити у відставку також голову Мінкультури Василя Вовкуна, голову Мін'юсту Миколу Оніщука, а також голову Мінпрому Володимира Новицького.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, парламентар відзначила: "Ми нічого нового не пропонуємо. Ми вимагаємо і будемо вимагати, щоб з уряду пішли ті міністри, які дискредитували себе і спричиняють обурення у суспільстві".

За словами Г.Герман, від того, чи прислухається коаліція до вимог опозиції, буде залежати подальший перебіг подій у парламенті.

Відповідаючи на питання, чи заблокують регіонали трибуну Верховної Ради, якщо необхідної кількості голосів для звільнення міністрів не набереться, Г.Герман сказала: "Давайте не будемо забігати наперед. Ми поставили свою вимогу... Як далі будуть розвиватися події - подивимося".

У свою чергу, заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожемякін повідомив, що, за його інформацією, на звільнення завтра буде запропоновано 7 кандидатур міністрів. Крім озвучених Г.Герман прізвищ, депутат назвав ім'я голови Мінкультури, голови Мін'юсту, а також голови Мінпромполітики.

За словами А.Кожемякіна, фракція БЮТ голосувати за звільнення міністрів не буде.

Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини