RU

Регіонали вигадали виправдання: "Укрспецзв’язок" не схвалила сенсорної кнопки

17.03.2011, 13:00
Регіонали вигадали виправдання:
599aa58ec0fe12b4b7a77558b2eb775b.jpg

Регіонали вигадали виправдання: "Укрспецзв’язок" не схвалила сенсорної кнопки
Фракція Партії регіонів у Верховній Раді України планує попрацювати над тим, щоб якомога більше депутатів фракції дотримувалися вимоги Конституції щодо персонального голосування. Але у зв'язку з тим, що "Укрспецзв’язок" не дала свого позитивного висновку з приводу модернізованої системи "Рада", то це питання також потрібно прояснити. Про це заявив лідер фракції Олександр Єфремов (на фото) сьогодні на брифінгу.

"Фракція Партії регіонів сьогодні прийняла рішення, що ми ще попрацюємо у цьому напрямі, яку методику можна впровадити для того, щоб виконати рішення Конституції, яке говорить про те, щоб кожний депутат особисто голосував. Ми попрацюємо з колегами з депутатської фракції сьогодні, і якщо ви помітили, з кожним днем все більше представників депутатського корпусу від Партії регіонів присутні у залі. Я сподіваюся, що нам необхідний ще невеликий проміжок часу для того, щоб практично всі депутати брали участь у сесійному засіданні", - сказав О. Єфремов, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідаючи на питання, коли Рада може повернутися до розгляду проекту постанови про голосування сенсорною клавішею, О.Єфремов сказав, що наступного пленарного тижня, якщо автор проекту постанови доопрацює його до цього моменту.

Відповідаючи на питання, що у цій постанові потрібно допрацювати, лідер регіоналів зазначив, що "Укрспецзв’язок" не дав свого позитивного висновку з приводу модернізованої системи "Рада", і це питання потрібно прояснити.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада відмовилася вводити систему голосування сенсорною кнопкою. За проект постанови про введення реєстрації народних депутатів України і фіксації результатів їхнього персонального голосування за допомогою сенсорної клавіші проголосували 222 народні депутати з 226 необхідних: 10 регіоналів, 92 бютівця, 51 нунсівець, 25 комуністів, 12 депутатів групи "Реформи заради майбутнього", 20 литвинівців і 12 позафракційних.

Раніше лідер фракції Партії регіонів О.Єфремов заявляв, що регіонали підтримають проект про введення "сенсорної клавіші". Те саме стверджував і регіонал Володимир Макеєнко: "Комітет розглянув і підтримав проект постанови глави Верховної Ради з приводу введення у дію системи "Рада-3" (система "Рада-3" передбачає впровадження голосування народних депутатів за допомогою сенсорного прочитування відбитка пальця). Я впевнений, що завтра Верховна Рада проголосує за цю постанову".

В.Макеєнко зазначав, що Партія регіонів "всіляко підтримує ідею прозорого і чесного голосування, а отже, і впровадження нової системи голосування". "Ми не ховаємося. Партія регіонів підтримує цю систему", - наголосив він.

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини