RU

Регіонали радять опозиції, як скасувати статтю Тимошенко

05.10.2011, 13:56

Регіонали радять опозиціонерам спробувати декриміналізувати статтю, за якою судять Юлію Тимошенко, внісши відповідні доповнення в президентський законопроект по декриміналізації економічних злочинів. Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

"Ми заздалегідь висловлювали свою точку зору з даного питання – в жодній країні світу не міняється законодавство під одну людину. І якщо опозиція дійсно бажає брати активну участь в законотворчій роботі, тобто системний документ, який вноситься з цього питання, президентом в цьому випадку, і можна вільно вносити до другого читання відповідні поправки до цього документа. Якщо парламент визнає можливим за них проголосувати - значить, проголосує", - сказав Єфремов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він також зазначив, що президентський законопроект, включений сьогодні депутатами в порядок денний, скоріш за все, буде розглянутий парламентом завтра, якщо не буде прийнято окремого рішення по прискоренню процесу.

Нагадаємо, що, у відповідності зі статтею 116 регламенту Верховної Ради, поправки до другого читання можуть подаватися тільки до тих статей, які розглядалися у першому читанні.

Сьогодні парламент не захотів розглядати скасування ст. 365 КК України, по якій проходить екс-прем'єр.

Олександр Єфремов: біографія, новини>>>
Партія регіонів: довідка, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини