RU

Регіонали пробачать «без політики» змінити Конституцію

31.01.2011, 12:40

Регіонали пропонують Верховній Раді узаконити п'ятирічний термін повноважень парламенту і Президента України. Про це сьогодні на засіданні погоджувальної ради заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, О.Єфремов наголосив: "Я думаю, що ні у кого з колег не викликає сумніву те, що ми повинні узаконити офіційний у чинній Конституції п'ятирічний термін перебування у влади всіх гілок влади, починаючи з місцевого самоврядування, мерів міст і закінчуючи Верховною Радою і Президентом. Для цього нам необхідно знайти конституційну більшість у парламенті. І я хотів би закликати наших колег вдумливо, а не з політичного погляду підійти до розгляду цього питання і проголосувати за це рішення".

Не керуватися у цьому питанні політикою попросив і спікер Володимир Литвин: "Оскільки усі розуміють, що якщо ми не приймемо це рішення, тоді у нас буде правова вакханалія у країні, невизначеність правова. Тим більше, що ця сесія має бути найбільш продуктивною і відповідальною, оскільки потім ми всі будемо збиратися на вибори. Ну, не всі, а хто захоче цього".

В.Литвин також запропонував орієнтуватися на голосування за зміни до Конституції у четвер, 3 лютого.

Нагадаємо, згідно з Конституцією 1996 року, депутати Верховної Ради і мери міст обираються терміном на чотири роки, Президент - на п'ять років.

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини