RU

"Регіонали" підрахували рекламні мільйони Тимошенко

01.10.2009, 17:38

Партія регіонів підрахувала, що у серпні в Україні було розміщено 1700 носіїв зовнішньої реклами "Вона працює", а у вересні - трохи більше 1700. За середньоринковими цінами, таке замовлення могло коштувати близько 20 мільйонів гривень, причому ця сума витрачена тільки на рекламу "Вона працює". Про це в інтерв'ю "Публічним людям" заявила регіоналка Олена Бондаренко.

Відповідаючи на питання, скільки Юлія Тимошенко могла витратити на "пісенну" кампанію (мається на увазі тур зірок української естради "З УкраїноЮ в серці", - ред.), О.Бондаренко сказала: "Достовірно знають тільки її казначеї, оскільки гонорари зіркам - інформація закритого типу. За оцінками наших джерел, які володіють ціновою ситуацією на ринку естради, весь тур може коштувати $50-55 мільйонів".

У Партії регіонів сподіваються, що фінансування цих кампаній йшло з партійно-спонсорських джерел, а не з бюджету. "Хоч у справжніх бізнесменів-виробників зараз величезні проблеми: у кого немає прибутку, а хто залатує діри на підприємстві за рахунок цього самого прибутку. Так що навряд чи зараз хтось настільки процвітає, щоб легко і просто насичувати виборну скарбницю. Тому питання залишається відкритим - за чиї гроші пишний бенкет під час економічної чуми", - підсумувала О.Бондаренко.

Олена Бондаренко: біографія і добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія і підбірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини