RU

Регіонали обурені діями Тимошенко і звернулися до Генпрокуратури

19.02.2010, 15:20

Партія регіонів вимагає від Генеральної прокуратури України порушення кримінальних справ проти всіх осіб, що зловживають службовим становищем заради власних інтересів. Про це йдеться в офіційній заяві партії, в якій регіонали критикують дії уряду. Зокрема йдеться про те, що Юлія Тимошенко "викликає у Кабмін суддів Вищого адміністративного суду і як Прем'єр-міністр здійснює на них тиск, вимагаючи постановити потрібне їй рішення в її позові проти ЦВК".

За інформацією прес-служби регіоналів, тим самим глава уряду "продовжує демонструвати цинічне і безцеремонне порушення Конституції і законів".

Крім того, згідно з повідомленням, "Перший віце-прем'єр Турчинов, грубо порушуючи закон про міліцію, дав вказівку першому заступнику міністра внутрішніх справ Клюєву щодо фабрикування так званих порушень під час виборів. 19 лютого, виконуючи вказівку Турчинова, заступник міністра внутрішніх справ примусив співробітників міліції займатися не охороною правопорядку, а допомагати Тимошенко в її судовому позові проти ЦВК". Все це, переконані в ПР, - прямий "посадовий злочин".

Нагадаємо, Ю.Тимошенко подала до Вищого адміністративного суду скаргу на результати виборів Президента України. Суддею-доповідачем у справі про позов до ЦВК автоматизована система розподілу справ призначила суддю Олександра Нечитайла. Сьогодні ВАСУ відкрив провадження з адміністративної справи за позовом Ю.Тимошенко до Центральної виборчої комісії.

Сьогодні Ю.Тимошенко прибула до залу засідань Вищого адміністративного суду України. На короткому брифінгу вона заявила: "Сьогодні я прийшла захищати не вибори Президента, я прийшла захищати Україну. Я не хочу, щоб майбутнє моєї держави, майбутнє мого народу будувалося на фальсифікаціях і фальші, на обмані, як це сталося у другому турі президентських виборів 2005 року".

З позовом Ю.Тимошенко в скороченому варіанті>>
Фоторепортаж про те, як Ю.Тимошенко подавала позов до ВАСУ>>>

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини