RU

Регіонали обіцяють адекватну відповідь на ультиматум Путіна

13.04.2011, 12:40

Україна більше не буде жити за бажаннями Російській Федерації або Європейського Союзу. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції Партії регіонів, член української частини Комітету з парламентської співпраці між Україною і Європейським Союзом Олег Надоша, коментуючи вчорашній візит Прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна.

"Вчорашній візит показав, що нарешті Україна почала переважно думати про свої проблеми, а не про імідж чужих держав. Ми дали свою оцінку пропозиціям з Митного союзу (МС), і ведемо перемовини щодо Зони вільної торгівлі (ЗВТ) з Євросоюзом", - наголосив О.Надоша.

Нардеп пояснив, що ЗВТ з ЄС Україну не влаштовує квотування основного українського експортного товару, а у відносинах із Росією - потрапляння у велику залежність від російської економіки.

"Тому Президент України Віктор Янукович і запропонував форму співпраці з ТС "3+1 ", яка говорить про те, що ми готові мати відносини з вже створеним МС, підписуючи договори у тих випадках, коли нам це вигідно. Такий економічний прагматизм відрізняє вчорашні перемовини від всіх інших", - зазначив О.Надоша.

Відповідаючи на питання, чи зможе Україна зберегти багатовекторність, враховуючи фактичний ультиматум В. Путіна - або Росія, або Євросоюз, регіонал зазначив: "Будь-який ультиматум не може бути остаточним виходом із ситуації. Усі політичні перемовини ведуться за формою торгу, так що, я думаю, відповідь буде адекватна".

"Сьогодні першорядне завдання для української влади - економічні вигоди для нашої країни. Доти, поки український інтерес не буде остаточно захищений і затверджений на перемовинах із Заходом і Сходом, ніяких рішень прийнято не буде", - наголосив О.Надоша.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини