RU

Регіонали не будуть через "відщепенців" відбирати Євро-2012 у Львова

11.05.2011, 14:20

Регіонали не підтримують пропозицію комуністів відібрати у Львова право приймати Євро-2012 у зв'язку з подіями 9 травня. Про це сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів, заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Єфремов уточнив: "Я не думаю, що через дії окремих відщепенців повинна страждати вся "громада", тому позиція фракції Партії регіонів тут така, що ми не ототожнюємо людей, які проживають у цьому регіоні з тими окремими особами, які брали участь у цьому конфлікті. І ми не можемо вину окремих людей перекладати на колективну відповідальність всього регіону. Тому наша фракція це питання підтримувати не буде".

Зокрема по дорозі на Пагор Слави був відібраний і розтоптаний вінок, який генконсул Росії у Львові Олег Астахов планував покласти на військовому кладовищі. Крім того, під час святкування Дня Перемоги був поранений з травматичної рушниці прихильник ВО "Свобода". Інцидент стався під час сутички між представниками ВО "Свобода" і людей з Георгієвськими стрічками.

Сьогодні лідер парламентських комуністів Петро Симоненко запропонував забрати у Львова чемпіонат Євро-2012 і урізати бюджетне фінансування Львівської облради. Про це він заявив сьогодні у своєму виступі на засіданні погоджувальної ради.

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>
День перемоги у Львові: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини