RU

Регіонали написали свій проект закону про публічну інформацію

02.11.2010, 12:55
Регіонали написали свій проект закону про публічну інформацію - Фото
c7b9ba0326d4aaef0dfd6d25c446e2b0.jpg

Регіонали написали свій проект закону про публічну інформацію
Регіонали сьогодні зареєструють свій проект закону про доступ до публічної інформації, який може бути розглянутий Радою вже цього пленарного тижня. Про це у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

"У нас є новий законопроект, який ми написали. Ми обіцяли це зробити, і ми це зробили два тижні тому. Той законопроект, який виніс Шевченко (глава Комітету з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко, - ред.), на жаль, відпрацьований у такому варіанті, що його приймати не можна. Він відпрацьований з порушеннями Конституції, він не збігається з іншими законодавчими актами у цьому напрямі, він рясніє загальними фразами, які неможливо реалізувати у рамках цього закону, і він, за великим рахунком, взагалі-то, прописаний настільки малограмотно, що мене навіть дивує", - зокрема, пояснив О.Єфремов.

Пояснюючи, яким чином проект А.Шевченка, порушує Конституцію України, О.Єфремов сказав: "Є визначення Конституційного Суду, наприклад, про захист вашої особистості, яке прописане у Конституції, і законом про інформацію, вони вимагають, щоб ми порушили ці норми закону і більше того, щоб ми приймали рішення всупереч рішенню Конституційного Суду з цього питання".

За його словами, регіонали наполягатимуть на прийнятті свого законопроекту.

Законопроект Партії регіонів вже пройшов обговорення і сьогодні буде зареєстрований. "У середу, я думаю, він буде розглянутий на комітеті, і цього тижня ми його можемо приймати... у першому читанні, якщо зал погодиться - і загалом ", - наголосив О.Єфремов.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада не включила до порядку денного на 2 листопада, проект закону про доступ до публічної інформації. Про це заявив глава парламентського Комітету з питань свободи слова і інформації Андрій Шевченко. "Мені дивно, що все це проігноровано. Якщо говорити відверто, зі сторони це виглядає як ще один спосіб затягнути розгляд цього питання", - сказав він.

Минулого пленарного тижня Верховна Рада провалила сигнальне голосування за проектом закону про доступ до публічної інформації і перенесла його розгляд на 2 листопада 2010 року - його підтримали всього 174 народні депутаті: 1 регіонал, 98 бютівців, 52 депутати від НУНС, 20 депутатів від Блоку Литвина і 3 позафракційні. Комуністи у сигнальному голосуванні участі не брали.

Водночас парламент підтримав іншу пропозицію спікера - перенести розгляд цього законопроекту на 2 листопада 2010 року. "За" проголосував 251 народний депутат.

Більше про законопроект А.Шевченко - тут>>>

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>
ЗМІ і реклама: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини