RU

"Регіонали" хочуть вже на цьому тижні закрити питання Луценка

18.05.2009, 12:13

"Регіонали" вимагають вирішити питання із Юрієм Луценком на цьому пленарному тижні. Про це сьогодні на засіданні погоджувальної ради заявив заступник лідера фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, при цьому О.Єфремов наголосив: "Нам незрозуміло, чому ми на цьому тижні не ставимо на порядок денний розгляд питання. Ми домовлялися, що, по-перше, Кабінет Міністрів звільнить на період розслідування від виконання обов'язків Міністра внутрішніх справ. Цікаво було б знати, Кабінет Міністрів прийняв чи не прийняв відповідне рішення. І ми домовлялися про те, що ми протягом семи днів проаналізуємо ситуацію, представимо необхідні матеріали у зал Верховної Ради для прийняття відповідного рішення. Такого документа у нас на порядку денному ми не побачили".

У свою чергу, Голова Верховної Ради Володимир Литвин нагадав, що кадрові питання не вимагають попереднього включення на порядок денний і можуть бути винесені на голосування у сесійній залі в будь-який день при готовності.

Нагадаємо, 15 травня народні депутати доручили Кабінету Міністрів відсторонити Ю.Луценка від посади Міністра внутрішніх справ на період розслідування інциденту в аеропорту міста Франкфурт і провести службове розслідування з цього питання у тижневий термін.

Матеріали розслідування Кабмін має передати в парламент для відповідного реагування і прийняття рішення. Парламентським фракціям доручається подати свої пропозиції щодо створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з цього питання.

Сьогодні В.Литвин заявив, що Ю.Луценка вже відсторонено від виконання обов'язків Міністра внутрішніх справ.

Олександр Єфремов: біографія і добірка новин>>>
Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>
Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини