RU

Регіонали хочуть судити Ющенка

25.10.2010, 17:15
Регіонали хочуть судити Ющенка - Фото
b042f63ae315d0adb1ebb6008df226ea.jpg

Регіонали хочуть судити Ющенка
Одним із підозрюваних у кримінальній справі про продаж Україною зброї Грузії може стати третій Президент України Віктор Ющенко. Про це заявив народний депутат із фракції Партії регіонів Валерій Коновалюк.

Як пише газета "Дело", у ГПУ, вивчивши матеріали, надані слідчою комісією з розслідування постачань зброї у Грузію, порушили ряд кримінальних справ.

Як зазначив В.Коновалюк, одним із головних підозрюваних може стати третій український Президент. "Усі фінансові махінації, пов'язані з постачаннями зброї у Грузію, патронував особисто Віктор Ющенко", - заявив В.Коновалюк.

Глава комісії не виключив, що у майбутньому прокуратура може порушити кримінальну справу конкретно проти В.Ющенка. Слідча комісія вважає, що Україна продала озброєння Грузії на більш ніж $2 млрд., хоч до Держбюджету надійшло лише $200 млн.

Нагадаємо, парламентська комісія з розслідування постачань української зброї у Грузію була створена восени 2008 року. Мотивом для її створення стали обвинувачення Росії у постачаннях української зброї у Грузію.

Росія із самого початку болісно реагувала на постачання зброї у Грузію. Тема ще більше загострилася після грузинсько-російської війни. У відповідь офіційний Київ заявляв, що всі постачання зброї відповідали нормам міжнародного права.

Служба безпеки України 12 листопада 2008 року порушила кримінальну справу за фактом розголошування державної таємниці у зв'язку з публікацією в інтернеті копії листа держкомпанії - експортера зброї "Укрспецекспорт" - з грифом секретності і коментара до цього документа главі парламентської комісії В.Коновалюка. Після цього В.Коновалюка викликали на допит у СБУ.

Однак навесні 2009 року Печерський суд закрив кримінальну справу проти В.Коновалюка.

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>
Валерій Коновалюк: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини