RU

"Регіонали" хочуть домовиться щодо Держбюджету-2010, а потім вже збирати Раду

11.09.2009, 12:18

В Партії регіонів вважають недоцільним проводити позачергове засідання Верховної Ради наступного тижня для того, щоб розглянути проект закону про Держбюджет на 2010 рік. Цей час "регіонали" пропонують використати для продовження консультацій. Про це заявив заступник лідера Партії регіонів Олександр Єфремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Єфремов відзначив: "Наступного тижня у нас робота в округах, і депутати переважно працюватимуть в округах. Наскільки я знаю, спікер також розписав роботу в округах. Якщо раптом якась з фракцій набере 150 голосів і оголосить позачергове засідання в парламенті, то, очевидно, за Регламентом, спікер зобов'язаний буде це виконати".

Разом з тим, за словами О.Єфремова, він не впевнений у доцільності таких дій. "Тому що для розгляду документів щодо бюджету на наступний рік в Регламенті прописано мінімум 5 днів. Тому депутати можуть наступного тижня працювати з цими документами і потім через тиждень прийти готовими до роботи у парламенті. Тому збирати їх на наступному тижні недоцільно. Особливо враховуючи ситуацію в парламенті, коли не досягнуто домовленостей. Я думаю, що наступний тиждень ми могли б використати для нормальних консультацій в плані досягнення якихсь домовленостей", - сказав О.Єфремов.

Олександр Єфремов: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини