RU

Регіонали готові продовжити термін Медведька

02.11.2010, 13:05

Парламентська більшість готова підтримати кандидатуру Олександра Медведька на посаду Генерального прокурора, якщо Президент ще раз подасть його на підтвердження у парламент. Про це повідомив журналістам лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

"Я не бачу особливих проблем у роботі нинішнього Генерального прокурора, і якщо Президент визначиться і подасть його кандидатуру, то я думаю, що фракція і депутати можуть підтримати. Якщо ж будуть якісь інші аргументи щодо інших кандидатур, треба послухати і подивитися, що за людина буде висуватися, і потім буде відповідне обговорення. Зараз обговорювати щось ефемерно про когось і робити якісь висновки - просто безглуздо, тому що немає предмета для обговорення", - сказав О.Єфремов, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Лідер регіоналів у парламенті також зазначив, що навряд чи потрібно чекати подання Президента на нового Генерального прокурора цього пленарного тижня. "Швидше, ми вже будемо працювати у цьому напрямі через пленарний тиждень, 16 числа", - сказав він.

Нагадаємо, у листопаді у О.Медведька закінчується відведений Конституцією п'ятирічний термін перебування на посаді Генерального прокурора.

У ЗМІ серед претендентів на посаду глави ГПУ називалися імена першого заступника Генпрокурора Віктора Пшонки, заступника глави Адміністрації Президента, екс-генпрокурора Геннадія Васильєва і заступника Генпрокурори (Головного слідчого управління ГПУ) Рената Кузьміна.

Раніше О.Медведько заявляв, що розглядає можливість свого перепризначеного на посаду Генпрокурора.

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>
Олександр Медведько: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини