RU

"Регіонали" готові поступитися місцем коаліції

09.07.2008, 12:20

Партія регіонів готова залишити зал засіданнь парламенту, щоб коаліція змогла прийняти зміни до Держбюджету. Про це сьогодні після засідання погоджувальної ради повідомив народний депутат від Партії регіонів Олександр Єфремов.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, нардеп наголосив, що сьогодні позиції політичних сил, представлених у парламенті, не узгоджені. Коаліція наполягає на розгляді змін до Держбюджету, а Партія регіонів вважає за необхідне розглянути звіт уряду і на його основі розглянути інші законопроекти, у тому числі й бюджет.

О. Єфремов наголосив, що хоч згоди немає, Партія регіонів вважає, що парламент повинен працювати і що у Верховній Раді достатня кількість законопроектів, які можуть бути розглянуті і прийняті цього пленарного тижня. "Якщо наша позиція заважає приймати і розглядати бюджет, ми не виключаємо, що можемо таке право надати. Якщо наша присутність заважає прийняттю державного документа, ми готові залишити зал".

Інакше, за словами політика, якщо коаліція буде вимагати присутності Партії регіонів, то вони просять включити звіт уряду до порядку денного.

Крім того, О. Єфремов наголосив, що сьогодні немає підстав для блокування трибуни.

Нагадаємо, сьогодні фракція БЮТ продовжила блокування трибуни Верховної Ради.

Довідка про Партію регіонів >>>

Досьє на інші партії та блоки >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини