RU

"Регіонали" готові посилити уряд Тимошенко своїми кадрами

03.06.2009, 11:56

У разі свого об'єднання політичні сили сформують спільну антикризову програму, а Партія регіонів посилить уряд Юлії Тимошенко своїми кадрами. Про це заявила народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Г.Герман пояснила: "Це та велика мета, яка змушує нас забути всі образи. Можливо, для цього, хоч ми й проти цього, доведеться на кілька місяців продовжити повноваження чинних депутатів. Тому що треба буде продумати всі реформи і ті структурні зміни, які диктує нам той проект Конституції, який ми, якщо дійдемо згоди, винесемо на ваше обговорення".

Нагадаємо, вчора у парламенті активізувалися обговорення можливості створення широкої коаліції. Зокрема, "регіонал" Дмитро Табачник, виступаючи з парламентської трибуни, заявив, що широка коаліція за участю не тільки БЮТ і Партії регіонів, але й інших партій, - це історичний шанс подолати суперечності між сходом і заходом. У свою чергу, лідер фракції БЮТ Іван Кириленко фактично закликав всі парламентські сили приєднатися до проекту коаліції. "Приєднуйтеся і не бійтеся!", - сказав він.

А сьогодні Прем'єр-міністр Ю.Тимошенко заявила, що виступає за об'єднання всіх парламентських сил для реалізації спільних антикризових дій.

Ганна Герман: біографія і добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини