RU

"Регіонали" готові до компромісів щодо внесення змін до Конституції

04.09.2008, 13:56

Партія регіонів готова до пошуку компромісів, передусім, щодо питання внесення змін до Конституції України. Про це заявив в інтерв'ю журналістам народний депутат від фракції Партії регіонів Юрій Мірошниченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю. Мірошниченко відзначив, що у цей час Партія регіонів не веде перемовин ні про створення нової коаліції, ні про формування нового коаліційного уряду і чекає, коли буде офіційно оголошено про розпад нинішньої коаліції.

Також нардеп повідомив, що "регіонали" готові до пошуку компромісу у економічних та соціальних питаннях, а питання, що розділяють українське суспільство, швидше за все, доведеться відкласти. "Звичайно, головним викликом зараз є внесення змін до Конституції, які б забезпечили реальну демократію, реальне народовладдя на місцевому рівні, припинення тотальної корупції із продажем землі та розподілом посад і повноважень, із розподілом ресурсів і, звичайно, оптимізацію влади на центральному рівні", - сказав він.

Ю. Мірошниченко звернув увагу на те, що і Прем'єр Юлія Тимошенко і Прем'єр Віктор Янукович стикалися із проблемами дублювання функцій виконавчої влади у Секретаріаті Президента або РНБО. "Це питання треба вирішити і поставити крапку", - відзначив Ю. Мірошниченко.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр України Ю. Тимошенко заявляла, що вона розраховує, на те, що Конституцію України буде змінено до наступних президентських виборів. "Я думаю, що до президентських виборів обов'язково стануться зміни у Конституції, які дадуть країні сильну парламентську форму правління. І я вірю у те, що тільки така демократія може дати в Україні стабільність, прогнозованість і, найголовніше, повну відсутність криз. Тому саме над цим сьогодні я і працюю", - сказала вона.

Досьє на Юрія Мірошниченка >>>

Довідка про Партію регіонів >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини