RU

Регіоналам не соромно за бійку в Раді: все робили правильно

17.12.2010, 13:45
Регіоналам не соромно за бійку в Раді: все робили правильно - Фото
4efdf06853d062ef1fafb8e00690ceff.jpg

Регіоналам не соромно за бійку в Раді: все робили правильно

Партії регіонів не соромно за вчорашню бійку в парламенті. Про це заявив лідер фракції регіоналів Олександр Єфремов (на фото), відповідаючи на питання журналістів на брифінгу.

"Ні, мені не соромно. Я не можу прийняти сам факт з'ясування відносин у ВР, але те, що відбувалося вчора, і те, що ми сьогодні забезпечуємо роботу нашого основного законодавчого органу, є правильним", - наголосив О.Єфремов.

"Мені було б соромно тоді, коли б ми повністю заблокували роботу основної держустанови, яка у кінець року не може забезпечити нашу країну основними актами, за якими будуть жити всі люди у нашій державі", - зазначив нардеп.

О.Єфремов сказав, що з боку представників більшості було зроблено все можливе для пошуку компромісу. "Але бютівці на компроміси не погоджувалися. Після того, як надійшла інформація, що їхні колеги принесли у парламент ланцюги і монтировки, ми зрозуміли, що далі ситуація може розвиватися за абсолютно непередбачуваним сценарієм, тому змушені були зробити ряд дій, які дозволили сьогодні розблокувати роботу залу, прийняти ті закони, які потрібні нашій державі", - сказав лідер регіоналів у парламенті.

Нагадаємо, в четвер ввечері у парламенті сталася колотнеча між депутатами від БЮТ і Партії регіонів. Регіонали силою захопили президію. У Верховну Раду довелося викликати швидку допомогу. Медобслуговування після бійки проходять шість депутатів від БЮТ.

Сьогодні представники опозиційних фракцій БЮТ і НУНС запалили у сесійній залі декілька лампадок і покинули його. Бютівці збираються звернутися до Генеральної прокуратури України з вимогою залучити депутатів від Партії регіонів до відповідальності.

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини