RU

Регіонал вважає, що поведінка Власенка – це не захист

05.07.2011, 11:01
Регіонал вважає, що поведінка Власенка – це не захист - Фото
c9f2c2ad27130dbe9b994ed5ed3c0e79.jpg

Регіонал вважає, що поведінка Власенка – це не захист
Народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко заявила, що захисту Юлії Тимошенко потрібно зосередити свою увагу на зборі аргументів для спростування пред'явлених екс-прем'єру обвинувачень, а не допомагати своїй клієнтці влаштовувати політичне шоу в залі суду. Про це вона заявила в ефірі каналу ТВі.

"Якщо у нас зараз пан Власенко вважає, що не обов'язково шукати аргументи на захист Тимошенко, а можна просто політичні лозунги в суді вимовляти і ображати суддю, то це не захист", – пояснила Бондаренко, яку цитує прес-служба партії.

"Це, на жаль, політичний шлях захисту. Це просто шоу, це просто мильна опера, до якої ви намагаєтеся привчити людей. Людей, причому, простих, які не є експертами з процедури ведення судової справи", – додала вона.

Зі слів Бондаренко, адвокати екс-прем'єра, зазнаючи труднощів з аргументами на захист свого клієнта, намагаються створити видимість того, що країни Заходу начебто підтримують Тимошенко. Як аргумент вона привела замітку в одному Інтернет-виданні, в якій говориться, що посол Польщі в Україні начебто заявив про переслідування опозиції в Україні з політичних мотивів. При цьому політик наголосила, що в оригіналі інтерв'ю, опублікованому в одному з друкованих видань, про жодне переслідування опозиції не йшлося. "Все настільки обтічне, все настільки розкладено по полицях, і найголовніший меседж – це те, що він не хоче давати якісь оцінки до того, як суд закінчиться", – зазначила вона.

Бондаренко також констатувала, що судовий процес у справі Тимошенко проходить набагато більш відкрито і демократично, ніж процеси, які розглядалися в 2005 році, коли нинішня опозиція була при владі. "Я дуже добре пам'ятаю судовий процес над Борисом Колесніковим… Я пам'ятаю, як не пускали пресу. Ось те, що ми бачимо в прямому ефірі Юлію Володимирівну і її судовий процес, – це насправді говорить, що зараз в порівнянні з 2005 роком більш демократична обстановка: публічно показують процес, журналістів пускають до зали. Коли Колеснікова судили, не пускали журналістів… Я пам'ятаю, як в Печерському суді журналісти забиралися на підвіконня і мікрофони намагалися просунути через гратку в кватирку. Я це все добре пам'ятаю", – резюмувала вона.

Нагадаємо, після закінчення суду Тимошенко заявила, що на наступних засіданнях вимагатиме відведення прокурорів.

У засіданні у справі Юлії Тимошенко оголошено перерву до 6 липня для ознайомлення її нового адвоката Миколи Титаренка з матеріалами справи. Колишній захисник екс-прем'єра Сергій Власенко перебуває за кордоном і домовляється про аудит газових контрактів.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини