RU

Регіонал визнав, що також ходив "на сповідь" у Посольство США

06.12.2010, 14:25
Регіонал визнав, що також ходив
9c2594d8833dd43f8d2f8a4144e62096.jpg

Регіонал визнав, що також ходив "на сповідь" у Посольство США

Народний депутат з фракції Партії регіонів, заступник глави парламентського Комітету з питань закордонних справ Леонід Кожара визнає, що ходив "на сповідь" у Посольство США. Про це він сказав в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

"Багато поколінь наших політиків ходили на сповідь до американських Послів, сподіваючись на те, що це буде позитивно оцінено у Вашингтоні. І я також ходив, починаючи від зустрічей з першим Послом США в Україні і закінчуючи останнім", - наголосив Л.Кожара.

"Я всіх американських Послів знаю, з усіма у мене дуже хороші і дружні відносини. Багатьох я знаю ще з часів роботи у Посольстві в США", - зазначив нардеп-регіонал.

За його словами, під час зустрічей йому часто доводилося розмовляти на відверті теми з Послами США. "Але я досить підготовлений дипломат, щоб не боятися того, що яка інформація може сплисти. У мене є хороша підготовка, щоб нормально на це дивитися", - резюмував Л.Кожара.

Нагадаємо, раніше сайт "WikiLeaks" оприлюднив десятки тисяч конфіденційних американських дипломатичних депеш. Великий витік секретних дипломатичних документів змусив тремтіти Вашингтон і світові столиці, виявивши обман і ускладнивши стратегічно найважливіші стосунки Америки. У депешах є інформація і про Україну.

Олена Бондаренко: біографія та добірка новин>>>
ЗМІ і реклама: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини