RU

Регіонал Іванющенко виграв у журналіста "справу про злочинне минуле"

12.07.2011, 12:51

Дарницький районний суд Києва у понеділок визнав такою, що не відповідає дійсності, і зобов'язав журналіста Станіслава Речинського спростувати інформацію про те, що народний депутат від Партії регіонів Юрій Іванющенко причетний до ряду тяжких злочинів. Про це пише Комерсант Україна в статті "Суд навів довідку". Журналіст з рішенням суду не згодний і виконувати його не збирається.

Мотивом для суду стала стаття Речинського під назвою "В оточенні президента України головну роль грають олігархи з кримінальним минулим - Фірташ та Іванющенко". У цьому матеріалі журналіст наводить копію довідки, нібито складеної 16 листопада 2006 року начальником головного розвідуправління генерального штабу Російської Федерації генералом Корабельниковим на ім'я президента Росії Володимира Путіна. У довідці вказується, що на суміжній з Росією території формуються бригади кіллерів; керівником однієї з таких бригад нібито був названий Іванющенко.

"За оперативними даними, цим злочинним угрупуванням було скоєно більше 40 заказних убивств", - говорилося в довідці.

Захист Іванющенка надав суду відповідь заступника генерального прокурора Віктора Войцишена на депутатський запит, в якому вказано, що генпрокуратура Росії перевірила інформацію про надання Путіну такого документа. Довідка в розвідуправлінні не складалася і Путіну не подавалася.

Суд визнав цю інформацію такою, що не відповідає дійсності і принижує честь і гідність Іванющенка.

Юрій Іванющенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини