RU

Регіонал: Тимошенко-Президент знищила б Україну

03.03.2011, 13:40
Регіонал: Тимошенко-Президент знищила б Україну - Фото
a5cfb5a634270b4b9630f77bcb4d6e89.jpg

Регіонал: Тимошенко-Президент знищила б Україну

Можливо, що нинішня влада допускає помилки. Але якби Юлія Тимошенко перемогла на президентських виборах, то Україна зникла б з карти землі. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат, заступник глави фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Володимир Зубанов, коментуючи слова опозиціонерів, що навіть депутати-регіонали вважають неспроможними кримінальні справи проти членів минулої влади.

"Ні своїм, ні чужим - нікому не побажаєш такого стану, в якому перебуває зараз Луценко, а також інші колишні чиновники", - наголосив В.Зубанов.

"Але треба відповідати за скоєне. По-перше, політично", - зазначив нардеп-регіонал.

Відповідаючи на репліку, що рейтинги Ю.Тимошенко зростають, тоді як влада, - падає, В.Зубанов зазначив, що це об'єктивний процес. "Але коли мені кажуть, що у Януковича також не все гладко, то я кажу: можливо, це так. Але якби ми обрали Тимошенко, то такої країни, як Україна, вже не було б на карті. Мене непокоїть, що такі політики, як Тимошенко, мають якусь підтримку в країні. Це говорить про те, що люди у нас ще не розібралися у всьому, або альтернативи немає", - сказав нардеп.

"Але йти за такими радикалами, як Тягнибок, Вітренко або Тимошенко - це свідчить про те, що суспільство має дорослішати", - зазначив В.Зубанов.

Володимир Зубанов: біографія та добірка новин>>>
Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини